İptal İade

Teslimat ve İade Şartları

E-ticaret sitemiz üzerinden alışveriş yapan değerli müşterilerimizin, kredi kartı ve havale ile ödeme güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren, ödeme bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirerek , almış olduğunuz ürünlerin size teslim edilmesi süreçlerinin tümü için büyük çaba sarf etmekteyiz.

 Yaptığınız alışverişler,  ödeme onayının sağlıklı olarak alınması halinde mağazamız tarafından gönderim şartlarına göre (1) ile (3) iş günü içerisinde anlaşmalı olunan kargo firmalarına teslim edilerek  tarafınıza ulaştırılır.

Hafta Sonu Siparişleri

Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler. Tatil sonu ilk iş  günü işleme alınacağından ve kargo şirketine teslimi yapılacağından, tarafınıza teslim süresi ; kargo süreçlerini de kapsayacak süre  sonrası olacaktır.

Stok Sorunları

Satıcı olarak her zaman  stoklu çalışmaktayız. Yine’de çok fazla ürün çeşidi içerisinde bazen işlemsel olarak stok sorunları çıkabilmektedir. Stokta bulunmayan ürünlerin satışı gerçekleşirse satıcı mağaza ivedili olarak ürün tedarik ederek siparişinizi ilgili süre içerisinde tarafınıza ulaştırmaktadır. Elinize ulaşmayan bir ürünün sipariş tutarı hiçbir şekilde satıcı mağaza hesaplarına aktarılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücretleri

Kargo ücreti kargo şirketlerinin tarifelerine  göre değişkenlik gösterebilir. Bazı ürünler için artı kargo ücreti uygulanabilir,  kargo ücreti talep edilip edilmeyeceği alışveriş detaylarında size bildirilmektedir. Ürünlerin detayında kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  • İade Şartları

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, paketi açmadan aktivasyon numarası kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

-Ürünün faturası,
-İade formu,
-(7) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, aktivasyon kodu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade olarak tarafımıza  gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün mağazaya ulaşmasından sonra (3) üç gün içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç     1 – 3 hafta içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Satıcı mağaza tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü satıcı mağazaya gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Satıcı mağazaya gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iade işlemi başlatılacaktır.