TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi Router

1 264
2,499
Tükendi
6935364082505
  • Aynı anda 10'a kadar cihaz için erişim sağlayarak internetinizi arkadaşlarınızla paylaşın
  • 8 saat boyunca kullanılabilen 2000mAh pil
  • Birçok ülke ve bölge ağıyla uyumlu en yeni nesil 4G FDD/TDD-LTE desteği
  • tpMiFi uygulamasıyla kolay yönetim

Daha Hızlı Bir Bağlantıyla, Daha Çok İş Başarın
M7200, en yeni nesil 4G FDD/TDD-LTE ağlarını destekleyerek birçok ülke ve bölgede uygun ve sürekli WiFi sağlar. Artık gecikmesiz HD videoların keyfine varabilir, dosyalarınızı hızla indirebilir ve hayat sizi nereye götürürse götürsün, kesintisiz görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz.
Aynı anda 10'a kadar cihaz için erişim sağlayarak İnternetinizi arkadaşlarınızla paylaşın
Kompakt yapıdaki bu cihaz, çok çeşitli kablosuz aygıtla kusursuz bir şekilde çalışabilir. M7200, 4G/3G bağlantısını tablet, dizüstü bilgisayar ve cep telefonu gibi 10'a kadar kablosuz cihazla aynı anda kolaylıkla paylaşabilir.
8 Saate Kadar Paylaşabileceğiniz 4G ile Gününüze Güç Katın
Güçlü 2000mAh pile sahip M7200'ün 8 saate kadar kablosuz bağlantı sağlaması, cihazı seyahatler, , iş gezileri, dış mekan aktiviteleri ve daha fazlası için yanınızda taşımak üzere mükemmel bir seçim haline getiriyor.
Ağınızı Saniyeler İçinde Çalışır Hale Getirin
Kompakt ve kullanıcı dostu tasarıma sahip M7200'ü çalıştırmak için tek yapmanız gereken, bir SIM kart yerleştirerek güç düğmesine basmak. Yüksek hızlı 4G etkin noktanızın çalışır hale gelmesi, bir dakika bile sürmeyecek.

tpMiFi Uygulamasıyla Kolay Yönetim
tpMiFi Uygulamasıyla M7200'e bağlantılı iOS/Android cihazlarınızdan kolaca erişebilir ve cihazı kolayca yönetebilirsiniz. tpMiFi uygulaması, hangi cihazların kablosuz ağınıza erişip mesaj gönderebileceğini kontrol etmenize ve veri sınırları koymanıza olanak tanır..
Kargo Ücreti
Teslimat süresi 1 işgünü
Mağaza Yeri Kocaeli, Türkiye